Bizimle İletişime Geçin
71-75 Shelton Street,
Covent Garden, London WC2H 9JQ
[email protected]
Ph: +44 7828 992682
Açık Pozisyonlar
[email protected]
Ph: +44 7828 992682
Back

Hakkımızda

DAİMA GÜNCEL

Her zaman kendimizi güncel tutarız ve en iyisi için çalışırız.

Frechu Agency olarak kurulduğumuz zamandan bu yana sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. 2017 senesinde başladığımız çalışmaları, şimdilerde sektörün en kaliteli ve sağlam hizmetleriyle bağdaştırıyoruz. Alanımızdaki profesyonelliğimiz sayesinde sektörümüz içerisindeki kalıcı isimlerden biriyiz. Ayrıca son dönemlerde, hizmet sahamızda örnek alınan, başarılı projelerin altında imzası bulunan isim olarak tanınıyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz ve uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizim memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya devam ediyoruz. 

STRATEJİ

Güncel Teknoloji

Çalışmalarımız içerisinde yenilikleri ve son teknoloji standartlarını barındırmayı önemsiyor, müşterilerimizi en iyi standartlarla bir araya getiriyoruz. 

İLETİŞİM

İletişime Değer
Veriyoruz

İletişime bir hayli değer veriyoruz. Müşterilerimizle proje ve iyileştirme sürecinin başlangıcından itibaren en iyi iletişim bağını kurmayı hedefliyoruz. Bu nedenle proje başlangıcından itibaren etkin iletişim ile ilerliyoruz.

analiz

Eksikleri Analiz Ederiz

Hizmetlerimizle birlikte müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru, eksiksiz bir şekilde anlamaya odaklıyız. Bu nedenle öncelikle analiz yaparız.

STRATEJİ

Stratejik Çözümler Üretiyoruz

Stratejik çözümlerle var olan eksiklikleri tamamlıyor, müşterilerimizin dijital olarak var olan beklentilerini karşılıyoruz. Özellikle sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinde, çalışmalarınız ve size değer katmayı hedefliyoruz. 

BİR ADIM İLERİ

Müşteri ihtiyaçları
önceliğimiz

Frechu Agency farkıyla hizmetlerimizin tümünde başarı, kalite ve güven odaklı ilerlerken ekip ruhunu da ön planda tutuyoruz. Ekibimiz içerisinde bulunan hemen her çalışan, sektörün gereksinimlerini yerine getirirken müşteri ihtiyaçlarına odaklı hareket ediyor. Bu sayede var olması gereken tüm adımları eksiksiz bir şekilde atıyoruz. Gelişime olan hevesimiz, eğitim konusundaki hassasiyetlerimizle ajansımız içerisinde yer alan kadromuzun alanındaki başarısını kanıtlıyoruz. Uzman kadromuz, nitelikli çalışma standartlarımız, vizyon ve misyon ilkelerimizle sektörün en temel ihtiyaçlarına, eksikliklerine cevap veriyoruz. 

Kullanıcı deneyimi odaklı çözümler sunuyoruz.

Web Çözümleri

Projeleriniz için Profesyonel Web Çözümleri sunuyoruz. Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak web uygulamalarınızı geliştiriyoruz ve yayınlıyoruz.

Kampanya Yönetimi

Sosyal Medya ve Web Reklamlarınızı yöneterek etkileşiminizi arttırıyoruz. İçerik çerik tasarımı dahil olmak üzere tüm sosyal ağlarınızı yönetiyoruz ve raporlama sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Satışlarınızı dijital dünyaya açarak daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Firmanız için Profesyonel E-Ticaret sitenizi oluşturuyoruz ve reklamlarınızı yönetiyoruz.

BİZİMLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Bizimle hemen çalışmaya başlamak ister misiniz ?

Telefon
Ph: +44 7828 992682
Konumumuz
71-75 Shelton Street,
Covent Garden,
London WC2H 9JQ
YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETELİM

Hemen çalışmaya başlayalım

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Projeniz hakkında detaylı olarak görüşmek ve işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikası